Смолінське НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія-позашкільний навчальний заклад"
 
Школа - це завжди трохи більше, чим просто місце, куди приходять учитися. Тут народжується дружба, яка потім не рушиться усе життя.


Навчальний процес

                                 НАКАЗ

                       директора Смолінського навчально-виховного об'єднання

                                      «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

                               -гімназія-позашкільний навчальний заклад»

                   Маловисківської районної  ради  Кіровоградської області                  

                     

26 травня  2017 року                                                            № 10-У

                                                       смт.Смоліне

       

Про закінчення занять, перевід учнів

1-4-х, 5-8-х, 10-х  класів

до наступних класів і нагородження

учнів  Похвальними листами

 

                   У зв’язку із закінченням 2016/2017 навчального року, згідно з Інструкцією про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої  освіти  № 319 від   14.04. 2008 р., відповідно до Положення про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні" та похвальну грамоту "За особливі досягнення у вивченні окремих предметів, затвердженого наказом МОН України №115 від  07 лютого 2012 року, на підставі рішення, ухваленого на  засіданні педагогічної ради  (протокол  №5 від 25 травня 2017 року),                                                      

 Н  А  К  А  З  У  Ю  :

 

1.     Вважати переведеними до наступних класів  280 учнів  початкової ланки НВО:

до 2-А класу - 26 учнів 1-А класу, класний керівник Діхтяренко Л.В.:

1.Брезицького Дмитра Олександровича

2.Григорова Марка Ілліча

3.Кравченко Заріну Олександрівну

4.Кондратюка Ніла Романовича

5.Кобця Володимира Володимировича

6. Локтеву Жанну Ігорівну

7.Мишук Софію Олександрівну

8. Мішаткіну Софію Андріївну

9.Пашка Івана Олександровича

10.Пономаренко Анастасію Павлівну

11.Похилу Кирила Олександровича

12. Прокопенко Дар’ю Дмитрівну

13.Плавуцьку Альону Валентинівну

14.Пресіча Віктора Олександровича

15.Рубан Анну Олександрівну

16.Рябоконь Ангеліну Ігорівну.

17.Сазанову Марію Романівну

18.Слюсарова Богдана Юрійовича

19.Сушінського Дениса Ігоровича

20.Степанюк Анастасію Андріївну

21.Ткачова Давида Володимировича

22.Храмкову Кіру Сергіївну

23.Чауш Кароліну Ігорівну

24.Чміль Аліну Олексіївну

25.Щербака Артема Васильовича

26.Ярошенка Олександра Ігоровича.

 

до 2-Б класу - 26 учнів  1-Б клас, класний керівник Курбатова Г.В.

1.     Горошко Олег Янович

2.     Головащенко Ольга Володимирівна

3.     Гульченко Аріна Олександрівна

4.     Граннікова Сніжанна Андріївна

5.     Давиденко Дмитро Андрійович

6.     Дєгункова Маргарита Сергіївна

7.     Дзюба Нікіта Володимирович

8.     Ісаєва Маша Олександрівна

9.     Курнат Катерина Павлівна

10.                       Лівак Максим Олександрович

11.                       Мазура Ельвіра Олександрівна

12.                       Маковецька Анастасія Олегівна

13.                       Маландій Варвара Олексіївна

14.                       Мирко Артем Дмитрович

15.                       Морозов Всеволод Юрійович

16.                       Орєшко Дмитро Павлович

17.                       Переверзєв Едуард Віталійович

18.                       Рябоконь Анна Вячеславівна

19.                       Строгаль  Мар’яна Олександрівна

20.                       Ткаченко Ія Сергіївна

21.                       Федоренко Ярослав Богданович

22.                       Чернега Олександр Євгенович

23.                       Шаповалов Ілля Дмитрович

24.                       Шевченко Дарія Вадимівна

25.                       Ющук Анна Русланівна

26.                       Янковський Марк Олександрович

 

до 2-В класу - 25 учнів 1-В клас,класний керівник Кондратенко І.І.

1.      Арманова Олександра Олександровича

2.     Байстрюченко Маргариту Олександрівну

3.     Бичкова Богдана Євгенійовича

4.     Гоцуленка Максима Сергійовича

5.     Жабокрицького Артема Валерійовича

6.     Іовица Костянтина Олександровича

7.     Кобця Антона Михайловича

8.     Козака Артема Владиславовича

9.     Козлова Ігоря Івановича

10.                       Краснюка Івана Вікторовича

11.                       Косташ Тетяну Ігорівну

12.                       Майоренко Поліну Володимирівну

13.                       Малину Едуарда Сергійовича

14.                       Полонець Софю Павлівну

15.                       Савельєву Анастасію Дмитрівну

16.                       Свиридову Вікторію Сергіївну

17.                       Скочка  Андрія Дмитровича

18.                       Смоляр Владиславу Миколаївну

19.                       Сухінську Карину Олександрівну

20.                       Санжару  Євангеліну Ігорівну

21.                       Терянік Таїсію Вадимівну

22.                       Цабія Тимура Володимировича

23.                       Шевченка Едуарда Олександровича

24.                       Юзву Кирила Володимировича

25.                       Чабаненка Влада Артуровича

 

до 3-А класу - 27 учнів  2-А класу, класний керівник Коваленко О.І.:

 

1.Бербета  Тимура Олександровича

 

 

1.     Бершадську Софію Едуардівну

 

 

2.     Бондаренко Наталію Олександрівну

 

 

3.     Даценко Софію Василівну

 

 

4.     Дідорчук Ксенію Олександрівну

 

 

5.     Завертайла Єгора Олеговича

 

 

6.     Здора Олега Вадимовича

 

 

7.     Ісаєва Павла Павловича

8.     Карнаух Анну Олександрівну

 

 

9.     Ковальчук Дарину Олександрівну

10.                       Король Софію Ігорівну

 

 

11.                       Лановенка Олександра Максимовича

 

 

12.                       Лановенка Максима Максимовича

 

 

13.                       Могильську Дар’ю Павлівну

 

 

14.                       Панченко Наталію Олександрівну

 

 

15.                       Ревенка Тараса Івановича

 

 

16.                       Рибалка Олега Віталійовича

 

 

17.                       Рощінського Владислава Олександровича

18.                       Свекла Богдана Володимировича

19.                       Стороженкам Богдана Валерійовича

 

 

20.                       Томашевського  Івана Тарасовича

 

 

21.                       Федоренко Дар’ю Дмитрівну

 

 

22.                       Федченка Максима Руслановича

 

 

23.                       Хлебнікова Костянтина Дмитровича

 

 

24.                       Холопову Анну  Сергіївну

 

 

25.                       Чорного Богдана Романовича

26.                       Ярошенко Вікторію Вікторівну

 

до 3-Б класу - 28 учнів 2-Б класу, класний керівник  Бєдних О.Л. :

1.     Бєляєву Діану Русланівну

2.     Близнюка Нікіту Миколайовича

3.     Бондар Поліну Сергіївну

4.     Бурду Дмитра Олеговича

5.     Вдовиченко Єву Геннадіївну

6.     Вдовиченко Анастасію Олександрівну

7.     Голубова Олександра Євгеновича

8.     Гузак Ірину Миколаївну

9.     Данилова Максима Євгеновича

10.                        Дерев’янко Дарю Дмитрівну

11.                        Дзюбу Данила Володимировича

12.                        Дем’янця Назара Олександровича

13.                        Дудку Анастасію Андріївну

14.                        Євчука Владислава Сергійовича

15.                        Колодєєва Іллю Євгеновича

16.                        Котєльнікова Нікіту Антоновича

17.                        Кліміна Олексія Вікторовича

18.                        Кучерявц Каріну Володимирівну

19.                        Нетребко Маргариту Михайлівну

20.                        Пампущенка Даніїла Олеговича

21.                        Сахна Миколу Сергійовича

22.                        Сопільняка Данила Дмитровича

23.                        Тучкову Софію Павлівну

24.                        Федченко Тамару Вікторівну

25.                        Царенка Артема Миколайовича

26.                        Чорну Інгу Олександрівну

27.                        Чумака Михайла Олександровича

28.                        Юхименко Аліну Сергіївну

 

до 3-В класу - 22  учнів 2- В класу,  класний керівник  Тірошко Л.В.

1.     Бондаря Артема Васильовича

 

2.     Вовк Дар’ю Романівну

 

3.     Васюкова Івана Івановича

 

4.     Даценко Інессу Русланівну

5.     Задорожнього Олега Григоровича

 

6.     Кавуна Дмитра Сергійовича

 

7.     Календер Есму Османівну

 

8.     Калягіну Олександру Володимирівну

 

9.     Коваленка Микиту Ігоровича

10.                        Козаченка Матвія Олександровича

 

11.                        Курпійова Костянтина Дмитровича

 

12.                       Лисенка Назара Романовича

 

13.                       Лімасова Ігора Сергійовича

 

14.                       Ліщенка Максима Олександровича

15.                       Моторного Олександра Сергійовича

 

16.                       Пікуля Нікіту Олексійовича

 

17.                       Соломонідіна  Віталія Володимировича

18.                       Строгаля Максима Андрійовича

 

19.                       Снісаренко Марію Володимирівну

 

20.                       Федоренка Віталія Юрійовича

21.                       Чепляку Романа Євгеновича

22.                       Штирбу Крістіну Олегівну

 

 

 

до 4-А класу  - 22 учня 3 –А класу,  класний керівник Лукаш Н.А.

1.     Агафонцева Олександра  Андрійовича 

2.     Балануцу Уляну Ігорівну                       

3.     Григоренка Іллю Олександровича                               

4.     Гульдаса Євгенія Сергійовича                                   

5.     Гусінського  Павла Андрійовича                              

6.     Деркача Дмитра  Олександровича                             

7.     Добровольську Анну Олександрівну

8.     Ковальову Єлизавету Ігорівну              

9.     Козірову Карину Олександрівну                                                     

10.                       Копотієнка Дениса Олександровича                     

11.                        Крупка Максима  Миколайовича                            

12.                        Кучеренко Софію Віталіївну                              

13.                        Любченко Лілію Михайлівну                              

14.                        Петренка Євгенія   Ілліча                                           

15.                        Приймака Євгенія Вікторовича                                    

16.                        Сідаш Крістіну Олексіївну                                                                      

17.                        Степанюка Євгенія Євгенійовича                              

18.                        Строгаля Олексія  Олександровича                            

19.                        Ткаченка Нікіту Сергійовича                                  

20.                        Федишину Софію Степанівну                             

21.                        Хоменка  Ярослава Сергійовича

22.                        Шалагінова Дмитра Євгенійовича

 

до 4-Б класу -  28 учнів 3 – Б класу, класний керівник Городечна  Г.В.

1.     Албула Владислава Валерійовича         

2.     Баштанюка Радіона Михайловича          

3.     Бондар Діану Олександрівну             

4.     Гордієнко Валерію Дмитрівну            

5.     Гордія Владислава Максимовича         

6.     Дехтяренко Кирила Дмитровича           

7.     Діденка Ігната Ігоровича                       

8.     Дранко Софію Анатоліївну                

9.     Заіку Дениса Дмитровича

10.                  Іванова Олександра Сергійовича          

11.                  Князєву Анастасію Олександрівну   

12.                 Крилову Владиславу Андріївну         

13.                 Ляшенка Ярослава Романовича           

14.                 Майданюк Дар’ю Сергіївну                 

15.                 Манглер Альбіну Володимирівну      

16.                 Музику Сергія Миколайовича             

17.                 Науменка Руслана Олександровича      

18.                 Небензю Катерину Володимирівну    

19.                 Патлачук Карину Андріївну                

20.                 Поршнєва Арсена Юрійовича                

21.                 Сабадир Анну Денисівну                    

22.                 Сас – Думена Тимура Сергійовича         

23.                 Строкову Ульяну Андріївну              

24.                 Ткаченка Євгена Олександровича        

25.                 Федишина Ярослава Михайловича             

26.                 Федченка Олега  Руслановича             

27.                 Шевченка Даніла Сергійовича              

28.                 Ширяєва Данііла Дмитровича   

 

до 4-В класу - 25 учнів 3 – В класу, класний керівник Босько С.П.

1.     Антошка Вадим Віталійовича                      

2.     Баліцького Владислава Олеговича                

3.     Білоус Вікторію Сергіївну                           

4.     Вороніну Катерину Романівну                     

5.     Горячківського Артема Романовича            

6.     Горобця Олексія  Сергійовича                 

7.     Гернегу Іллю Віталійовича                          

8.     Григорьєву Дарю Олександрівну              

9.     Демиденка Максима Дмитровича                

10.                     Інюткіну Марію Русланівну                     

11.                     Коростієнка Володимира Олександровича                      

12.                     Ніколенка Владислава Анатолійовича                               

13.                     Пую Юрія Геннадійовича                            

14.                     Рибачок Софію Володимирівну                   

15.                     Рибчич Олександру Михайловича                

16.                     Рябчун Катерину Юріївну                           

17.                     Синицького  Владислава Олександровича      

18.                     Синьогуб Анастасію Олександрівну          

19.                     Сілкова Нікіту Олександровича                                    

20.                     Ткаченка Артема Миколайовича                   

21.                     Хмуріна  Дениса В’ячеславовича                     

22.                     Хібліна Дмитра Олександровича                  

23.                     Черниша Ірину Віталіївну                          

24.                     Шкурая Єгора Володимировича                

25.                     Ященка Данила Євгенійовича       

 

           

до 5  класу 24 учнів 4-А класу, класний керівник  Кононенко А.О.

1.     Бащуцьку Поліну Сергіївну

2.     Башкатова Владислава Валентиновича

3.     Васильченка Іллю Дмитровича

4.     Галігузову Ксенію Олегівну

5.     Душенковськау Софію Петрівну

6.     Зарапіна Іллю Валерійовича

7.     Івчика Єгора Андрійовича

8.     Іщенко Аліну Ігорівну

9.     Ковпана Іллю  Віталійовича

10.                       Курбатову Аріну Андріївну

11.                       Лободенко Софію Володимирівну

12.                       Логвіненко Анну Віталіївну

13.                       Новгородцеву Валерію Ігорівну

14.                       Орла Андрія Олександровича

15.                       Ортюкова Артема Сергійовича

16.                       Пов’якало Катерину Віталіївну

17.                       Погребняка Олексія Ігоревича

18.                       Подеряка Богдана Олексійовича

19.                       Поліщука Олексія Володимировича

20.                       Сидорова Олександра Сергійовича

21.                       Соколенка Артема Георгійовича

22.                       Умрихіна Олександра Віталійовича

23.                       Харченко Дарію Олексіївну

24.                       Юдіну Аріну Сергіївну

 

до 5 класу 27 учнів 4 -Б класу, класний керівник  Колос О.В.

1.     Артем’єву  Анну Романівну

2.     Бербета Данила Вікторовича

3.     Булкота Ігора Валерійовича

4.     Бублик Олександру Олександрівну

5.     Гуцола Владислава Вадимовича

6.     Гончарову Єлизавету Володимирівну

7.     Даніліна Єгора Олеговича

8.     Данильченка  Еріка Євгенійовича

9.     Задорожного  Едуарда Григоровича

10.                       Карнигіну Діану Каренівну

11.                       Крамаренка Володимира Ігоровича

12.                       Миргородську Олену Василівну

13.                       Наконечну Маргариту Олександрівну

14.                       Науменко Поліну Сергіївну

15.                       Омельченка Дмитра Сергійовича

16.                       Півоварчука Едуарда Дмитровича

17.                       Плахтія  Дмитра Олексійовича

18.                       Рибачка Євгенія Володимировича

19.                       Санівську Олександру Анатоліївну

20.                       Стеблова Іллю Сергійовича

21.                       Терещенка Вадима  Васильвича

22.                       Ткаліча Родіона Володимировича

23.                       Ткаліч Аріну Володимирівну

24.                       Холодій Анастасію Віталіївну

25.                       Черняхова  Олександра  Дмитровича

26.                       Шаповалова Юрія Юрійовича

27.                       Шерстюкову Кіру Юріївну

 

2.     Вважати переведеними до наступних класів

290  учнів  основної  ланки :

 

до 6-А класу  20 учнів  5-А класу – класний керівник Суховерхова Г.А.

1.     Велідова Алісія Олександрівна

2.     Гудович Карина Сергіївна

3.     Давиденко Вікторія Олександрівна

4.     Данілов Артем Євгенійович

5.     Доник Євгеній Романович

6.     Жолудько Альона Романівна

7.     Іванова Анна Ігорівна

8.     Ільєнко Богдан Леонідович

9.     Кавун Назар Сергійович

10.                  Колос Світлана Романівна

11.                  Кондєєв Ярослав Олександрович

12.                  Мішаткін Станісла Андрійович

13.                  Пойдун Поліна Євгенівна

14.                  Пономаренко Євгенія Павлівна

15.                  Савицький Нікіта Ігоревич

16.                  Тен Анна Олександрівна

17.                  Тимошенко Олег Андрійович

18.                  Штефан Кирило Олексійович

19.                  Юзва Владислава Євгенівна

20.                  Яременко Анна Олександрівна

 

до 6-Б класу 28 учнів  5-Б класу  – класний керівник Гладун Н.Ф.

1.     Агафонцева Анастасія Андріївна

2.     Бершадська Ірина Олександрівна

3.     Бурлаченко Денис Сергійович

4.     Воропаєв Матвій Сергійович

5.     Гетманець Катерина Віталіївна

6.     Горачковська Софія Дмитрівна

7.     Данілов Дмитро Володимирович

8.     Єпанча Артем Сергійович

9.     Зазимко Максим Олександрович

10.                  Любельська Юлія Олександрівна

11.                  Миронченко Єва Сергіївна

12.                  Марущак Владислав Сергійович

13.                  Пікуль Каміла Олексіївна

14.                  Прусак Ангеліна Вікторівна

15.                  Рибалко Габріела Сергіївна

16.                  Рябокінь Анна Олександрівна

17.                  Рябоконь Станіслав Ігоревич

18.                  Сенченко Максим Русланович

19.                  Скляренко Євгенія сергіївна

20.                  Ткаліч Ілля Ярославович

21.                  Третяк Євгеній Андрійович

22.                  Третяк Богдана Олександрівна

23.                  Трофімов Владислав Віталійович

24.                  Холопова Ольга Сергіївна

25.                  Хоменкова Ніколь Владиславівна

26.                  Чепляка Руслана Євгенівна

27.                  Чорна Катерина Олександрівна

28.                  Щербак Олександр Васильович

 

до 6-В класу 27 учнів 5-В класу – класний керівник Вершкова О.В.

1.     Головащенко Максим Миколайович

2.     Горбов Олександр Русланович

3.     Дем’яненко Владислав Олегович

4.     Дунаєвська Юлія Вікторівна

5.     Єременко Інга Олександрівна

6.     Іляшов Дмитро Юрійович

7.     Клименчук Юрій  Максимович

8.     Ковпан Анюта Олександрівна

9.     Котов Сергій Сергійович

10.                  Кочубей Анна Станіславівна

11.                  Кривенко Владислав Денисович

12.                  Куруч Анастасія Володимирівна

13.                  Кушнір Руслан Сергійович

14.                  Краснюк  Андрій  Вікторович

15.                  Моргунов Віктор Дмитрович

16.                  Моргунова Дар’я Дмитрівна

17.                  Нещадова Людмила Володимирівна

18.                  Обліщук Дар’я Миколаївна

19.                  Олійник Софія Петрівна

20.                  Рябоконь Владислав Вячеславович

21.                  Сусіна Софія Сергіївна

22.                  Тарасенко Олександр Віталійович

23.                  Троцька Анастасія Сергіївна

24.                  Цибульська Катерина Миколаївна

25.                  Шевцов Кіріл Олексійович

26.                  Шевцов Олександр Дмитрович

27.                  Юдіна Анастасія Сергіївна

 

до 7-А класу 20 учнів 6-А класу - класний керівник  Подопригора С.П.

1.  Баранник Ірина Олександрівна

2.  Балан Софія Дмитрівна

3.  Безкоровайна Ганна Олександрівна

4.  Білокрилова Надія  Олександрівна

5.     Горошко Кароліна Олегівна

6.     Дружиніна Поліна Антонівна

7.     Захарченко Валерія  Сергіївна

8.     Крицька Ксенія Олегівна

9.     Кушнєрьова Дар’я  Юріївна

10.                       Лінник Катерина Юріївна

11.                       Легка Діана Андріївна

12.                       Миронова Станіслава Андріївна

13.                       Мороз Максим Сергійович

14.                       Науменко Максим Олександрович

15.                       Нісфоян Катерина  Аксентіївна

16.                       Плавуцький Артем Валентинович

17.                       Роман  Вікторія Георгіївна

18.                       Сахно Марія Сергіївна

19.                       Тащенко Михайло Сергійович

20.                       Черкасова Дана Едуардівна

 

до 7-Б класу 23 учні 6-Б класу - класний керівник  Присяжнюк Т.В.

1.     Алікіна  Олександра Євгенівна

2.     Бершадський Олександр Олександрович

3.     Васильєва Дар’я Миколаївна

4.     Гажук Денис Олегович

5.     Зруйнована Агата Федорівна

6.     Заєць Костянтин Ігорович

7.     Котов Василь Сергійович

8.     Левченко Ірина Олександрівна

9.     Малина Олександра Сергіївна

10.                Микитенко Максим Сергійович

11.                Михайлюк Максим Костянтинович

12.                Прибиш Семен Олександрович

13.                Рябчун Ліана Юріївна

14.                Санівська Анастасія Анатоліївна

15.                Сидоренко Олександра  Федорівна

16.                Смоляр Лілія Михайлівна

17.                Сульженко Денис Олександрович

18.                Сушинський Владислав Сергійович

19.                Солтес Анастасія Євгенівна

20.                Ушаков Максим Андрійович

21.                Чорний Володимир  Віталійович

22.                Чеборатьов Олександр Сергійович

23.                Федоренко Аліна Юріївна

 

до 7-В класу 26 учні 6-В класу - класний керівник  Бондар К.В.

1.  Ампілов Артур Сергійович

2.  Безпалий Максим Віталійович

3.  Бережний  Ілля Миколайович – індивідуальне навчання

4.     Бойчук Максим Олександрович

5.     Буклей Світлана Віталіївна

6.     Галанов Давид Євгенович

7.     Дроздова Вікторія Олексіївна

8.     Єрємєєва Яна Костянтинівна

9.     Ісаєва Вікторія Олександрівна

10.    Каряжа Дана Олександрівна

11.    Кононенко Сергій Дмитрович

12.    Мельник Діана Андріївна

13.    Моторний Давид Володимирович

14.    Новікова  Вікторія Вячеславівна

15.              Орлов Артем Юрійович

16.    Пампущенко Денис Олегович

17.    Петренко Дмитро Сергійович

18.    Рожко Аліна Валеріївна

19.    Сердюк Анна  Владиславівна

20.    Сидоров Віталій Сергійович

21.    Фурсов  Даніель Богданович

22.    Чепеленко Діана Андріївна

23.    Чорненька Карина Русланівна

24.    Шаповалов Володимир Юрійович

25.    Шкроба  Аріна Анатоліївна

 

до 8-А класу 19 учнів 7-А класу - класний керівник  Бурдейна Л.І.

1.     Антоненко Анастасія Олександрівна

2.     Байстрюченко Данил Олександрович

3.     Бондар Валерія Василівна

4.     Брижатий Ярослав Миколайович

5.     Гапун Ростислав Віталійович

6.     Демиденко Анастасія Дмитрівна

7.     Долматов Микита Андрійович

8.     Єпанча Єлизавета Олегівна

9.     Ільїна Олександра Денисівна

10.    Карнаух Дмитро Олександрович

11.    Кондратенко Анастасія Денисівна

12.    Коляда Данило Максимович

13.    Лисюк Стелла Володимирівна

14.    Мельник Нікіта Васильович

15.    Патлачук Олександр Андрійович

16.    Подеряко Анастасія Миколаївна

17.    Томашевський  Богдан Тарасович

18.    Федоренко Лілія Дмитрівна

19.    Хівренко Анна Іванівна

 

до 8-Б класу 23 учні 7-Б класу - класний керівник  Павлюк Л.М.

1.     Буйновська Аріана Олександрівна

2.     Бутнару Катерина Сергіївна

3.     Вербовський  Віктор Олександрович

4.     Воробйова Антоніна Євгенівна

5.     Гайдуков  Дем’ян  Євгенович

6.     Грищенко Анастасія Олександрівна

7.     Деркач Катерина Олександрівна

8.     Добровольський Олександр Петрович

9.     Дринкін  Юрій  Ігорович

10.                       Заїць Дар’я Олегівна

11.                       Ісаєнко Денис Олексійович

12.                       Кайб Денис Віталійович

13.                       Кириленко Богдан Валерійович

14.                       Кононенко Валерія Анатоліївна

15.                       Майдебура Станіслав Вікторович

16.                       Миронов Ігор Володимирович

17.                       Скібіцький Наум Олександрович

18.                       Слюсарова Анжела Юріївна

19.                       Товстюк Юлія Олегівна

20.                       Хоменков Клим Владиславович

21.                       Черняхова Яна Дмитрівна

22.                       Шумейко Єгор Русланович

23.                       Бандуренко  Олександр Петрович

 

до 8-В класу 18 учнів 7-В класу - класний керівник  Сіроштаненко О.Л.

1.     Арманов Євген Олександрович

2.     Балан Анну Юіївна

3.     Вороніна Анна Романівна

4.     Гульченко Станіслав Олександрович

5.     Добровольська Світлана Валеріївна

6.     Зеленін Сергій  Дмитрович

7.     Колісніченко Ігор Володимирович

8.     Куценко Владислав Олександрович

9.     Любченко Яніна Вазгенівна

10.     Майорова Анна Михайлівна

11.     Маландій Ярослав Олексійович

12.     Мітільов Кирило Іванович

13.     Назаренко Сергій Сергійович

14.     Прудкий Ігор Михайлович

15.     Самков Андрій Анатолійович

16.     Самченко Микита Сергійович

17.     Федотов РадомирДмитрович

18.     Романенко Тетяна Ігорівна

 

 до 9-А класу 23 учні 8-А класу -класний керівник Мелішкевич Л.Б.

1.                Багой Еріка Юріївна

2.                Берун Юлія Олександрівна

3.                Бондаренко Ірина Олексіївна

4.                Гажук Ілля Олегович

5.                Гранніков Денис Андрійович

6.                Ємєльяненко Дмитро Олексійович

7.                Кирилюк Анастасія Віталіївна

8.                Ковальова Софія Василівна

9.                Курило Ольга Вячеславівна

10.           Кремер Ростислав Олександрович

11.           Літвінова Валерія Янівна

12.           Німченко Владислав Валерійович

13.           Панова Карина Олександрівна

14.           Палюх Станіслав Ігоревич

15.           Приймакова Катерина Євгеніївна

16.           Рибачок Юлія Володимирівна

17.           Сабадаш Микола Миколайович

18.           Савицька Марія Ігорівна

19.           Слабоспіцька Софія Анатоліївна

20.           Соколовський Тимур Олександрович

21.           Соломаха Андрій Сергійович

22.           Теренюк Анастасія Юріївна

23.           Федченко Аліна Юріївна

 

до 9-Б класу 22 учні 8-Б класу -класний керівник Гульченко Н.Л.

1.                Апетрей Габріела Сергіївна

2.                Беляєва Інна Русланівна

3.                Бойко Анастасія Олександрівна

4.                Бондар Владислав Анатолійович

5.                Вінівітін Олександр Михайлович

6.                Гевеленко Анастасія Сергіївна

7.                Добровольський Данило Олександрович

8.                Іовиця Даніїл Олександрович

9.                Затуливітер Олександр Анатолійович

10.           Кордяк Катерина Володимирівна

11.           Котова Анастасія Андріївна

12.           Курган Владислав Максимович

13.           Майборода Валерій Віталійович

14.           Макаренко Артур Олександрович

15.           Мішаткіна Анастасія Олександрівна

16.           Пакош Анна Сергіївна

17.           Саргсян Артур Вазгенович

18.           Сорокін Максим Русланович

19.           Ухань Анна Сергіївна

20.           Філенко Максим Миколайович

21.           Халявка Анастасія Сергіївна

22.           Чорненький Севастьян Русланович

 

до 11-А класу 19 учнів 10-А класу – класний керівник Прадіденко Л.Р.

1.     Балан Анастасія Юріївна

2.     Василега Ірина Олегівна

3.     Васильєв Микола Миколайович

4.     Горбова Єлизавета Русланівна

5.     Гончарук Ілля Олександрович

6.     Король Родіон Ігорович

7.     Ліщенко Анна Олександрівна

8.     Логвиненко Артем Віталійович

9.     Муляров Едуард Андрійович

10.                      Ніколаєнко Євгенія Володимирівна

11.                      Савицька Влада Максимівна

12.                      Скаскевич Юлія Миколаївна

13.                       Соколовська Владислава Сергіївна

14.                      Степанчикова Єлизавета Сергіївна

15.                      Сухоребра Ірина В’ячеславівна

16.                      Тараскіна Вероніка Ігорівна

17.                       Тен Нікіта Віталійович

18.                      Тучкова Анастасія Павлівна

19.                      Цибульський Володимир Володимирович

 

до 11-Б класу 21 учня 10-Б клас – класний керівник Маджар В.Д.

1.     Албул Денис Валерійович

2.     Бершадська Руслана Едуардівна

3.     Бершадський Максим Сергійович

4.     Васільєва Тетяна Вячеславівна

5.     Головащенко Юлія Миколаївна

6.     Горошко Каріна Олегівна

7.     Заболотний Назарій Станіславович

8.     Колесникова Анна Андріївна

9.     Ліщенко Євгеній Олександрович

10.          Лисенко Олексій Антонович

11.          Моргунова Анастасія Дмитрівна

12.          Ольшицький Владислав Анатолійович

13.          Печериця Данило Аланович

14.          Притула Юлія Костянтинівна

15.          Прусак Аліна Вікторівна

16.          Стерпул Владислав Анатолійович

17.          Трипольський Денис Олегович

18.          Шевченко Максим Олегович

19.          Шраменко Андрій Олексійович

20.          Юрченко Олександр Юрійович

21.          Яношевська  Кароліна Олегівна

 

3. Згідно з Положенням  про державну підсумкову атестацію, на основі рішення педагогічної ради №5  від 25 травня 2017 року допустити до здачі державної підсумкової атестації

- на свідоцтво  про базову  загальну середню освіту 48 учнів 9-х класів;

- на атестат про загальну середню освіту 25 учнів 11-х класів.

 

4. Учнів, які виявили високий рівень знань нагородити Похвальними листами:

1.     учня 4-А класу Васильченка Іллю Дмитровича

2.     учня  4-А класу Подеряка Богдана Олексійовича

3.     учня  4-А класу Сидорова Олександра Сергійовича

4.     ученицю 4-Б класу Науменко Поліну Сергіївну

5.     ученицю 4-Б класу  Артем'єву Анну Романівну

6.     ученицю 4-Б класу Шерстюкову Кіру Юріївну

7.     ученицю 3-А класу Любченко Лілію Михайлівну

8.     ученицю 3-А класу  Ковальову Єлизавету Ігорівну

9.     учня 3-А класу  Крупка Максима Миколайовича

10.                  учня 3-А класу  Петренка Євгенія Ілліча

11.                  учня 3-А класу Шалагінова Дмитра Євгенійовича

12.                  ученицю 3-Б класу  Дранко Софію Анатоліївну

13.                  ученицю 3-Б класу  Бондар Діану Олександрівну

14.                  учня 3-Б класу  Федченка Олега Руслановича

15.                  ученицю 3-В класу  Григорьєву Дар'ю Олександрівну

16.                  ученицю 3-В класу  Синьогуб Анастасію Олександрівну

17.                  учня 3-В класу  Ніколенка Владислава Анатолійовича

18.                  ученицю 5-А класу Гудович Карину Сергіївну       

19.                  учня 5-А класу Кавун Назара Сергійовича

20.                  учня 5-А класу Доник Євгенія Романовича

21.                  ученицю 6-А Балан Софію Дмитрівну

22.                  ученицю 6-А класу Баранник Ірину Олександрівну

23.                  ученицю 6-А класу Безкоровайну Анну Олександрівну

24.                  ученицю 6-А класу Захарченко Валерію Сергіївну

25.                  учня 6-В класу Орлова Артема Юрійовича

26.                  ученицю 7-А класу Єпанчу Єлизавету Олегівну

27.                  ученицю 7-А класу Лисюк Стеллу Олегівну

28.                  ученицю 10-А класу Скаскевич Юлію Миколаївну

29.                  ученицю 10-А класу Яношевську Кароліну Олегівну.

 

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступників директора  з навчально-виховної роботи Подиряко О.А. та Гетманець В.О..

 

Директор НВО                                               Н.М.Петрова

 

З наказом ознайомлена:

Подиряко О.А.

Гетманець В.О.