«Чорнобиль не має минулого »

26 квіт. 2018
26 квітня - 32-га річниця Чорнобильської катастрофи

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Цього року ми відзначаємо 32 річницю Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

З нагоди цієї трагічної дати 26 квітня в Смолінському НВО були проведені інформаційні хвилинки, уроки пам’яті  та години спілкування, перегляд документальних фільмів про Чорнобиль. Для учнів 3-4 класів педагог-організатор Вовк С.О. підготувала лінійку "Лунають трагічні дзвони", під час якої  учні 4 -В класу  розповідали  присутнім про страшні наслідки цієї катастрофи. А учні 3-В класу (класний керівник Тірошко Л.В.)  показали сценку "Ми за чисте місто", в якій закликали кожного не забруднювати своє місто та дбайливо ставитися до природи, щоб більше не трапилося подібних трагедій.

В бібліотеці було підготовлено книжкову виставку «Чорнобиль не має минулого ». У фойє школи  організовано виставку плакатів «Чорнобиль очима дітей». Учні 10-А та 10-Б класів взяли участь у мітингу памʼяті, що відбувся біля пам’ятного знака  ліквідаторам Чорнобильської АЕС.

Нехай прийдешні покоління  завжди  пам’ятають уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.

Фото тут