Свято «Панночка-Весняночка-2018»

27 квіт. 2018
27 квітня у Смолінському НВО відбувся конкурс «Панночка-Весняночка».

У цьому неповторному весняному святі взяли участь дівчата 5-7-их класів, надзвичайно талановиті і прекрасні.  Юні красуні розповіли про свої захоплення і вподобання, проявили швидкий розум та кулінарні здібності. Дівчатка уявили, яким стане одяг в майбутньому  та придумали рекламу улюблених казок і мультфільмів, продемонструвавши свою унікальність та оригінальність. У актовому залі панувала по-весняному тепла й чарівна атмосфера. Глядачі бурхливими оплесками підтримували конкурсанток, а вихованці гуртків розважили усіх присутніх яскравими танцями і піснями.

Усі учасниці були нагороджені дипломами та призами у таких номінаціях як «Найартистичніша», «Найкмітливіша», «Найніжніша», адже всі вони по-особливому прекрасні, а володаркою титулу «Панночка-Весняночка-2018» стала учениця 7-А класу Легка Діана.

Фото свята тут