12 квітня - Всесвітній день авіації і космонавтики

12 квіт. 2018
Відзначення Всесвітнього дня космонавтики

12 квітня 1961 року людина здійснила перший політ у космос. Відтоді щороку у цей день відзначають Міжнародний день космонавтики.

З цієї нагоди в Смолінському НВО було проведено тематичні бесіди, години спілкування. Всі заходи, приурочені до цього дня, мали на меті ознайомити учнів з історією космонавтики, її творцями, розкрити роль українських вчених у розвиткуцієї галузі. Учні 4-х класів переглянули презентації про перших українських космонавтів та їх досягнення, не лише для України, а й для всьго світу. Серед учнів 1-2-их класів проведено конкурс на найкращий малюнок "Що я знаю про космос".  А учні 1-А класу  (кл.кер. Кононенко А.О.) виготовили спільну роботу "Моя планета" . Учні 3-А класу самостійно підготували кросворди на тему "Космос", а потім на уроці розгадували їх у групах. Для 3-В класу класний керівник Тірошко Л.В. провела усний журнал "Дорога в космос". Діти більше дізналися про космічні процеси та явища. Цікаву та пізнавальну вікторину "Найкращий знавець Галактики" підготувала класний керівник 2-Б класу Курбатова Г.В. Тож день пройшов цікаво та пізнавально, тепер учні запам"ятають, що таке Космос .

Фото заходів