Зустріч учнів школи з колишніми воїнами – афганцями

13 бер. 2018
Час і досі не загоїв рану - цей одвічний біль Афганістану

З метою патріотичного виховання молоді 13 березня 2018 року у Смолінському НВО відбулася зустріч учнів 9-х класів з колишніми воїнами – афганцями, учасниками бойових дій Майоренком Анатолієм Анатолійовичем та Бершадським Сергієм Андрійовичем. На початку зустрічі класний керівник 9-А класу Мелішкевич Л.Б. та учні підготували розповідь про країну Афганістан, переглянули відео матеріалу про війну в цій країні.

Гості розповіли учням про свої військові будні, в яких було все: і кров, і сльози, і справжня дружба, і товариська підтримка. Саме такі хлопці, до останнього подиху виконували свій військовий обов’язок, довели, що слово патріотизм – це не пусті лозунги, це дійсна любов і відданість Вітчизні.

Ми маємо знати про страшні події незрозумілої афганської війни i пам’ятати, що і серед нас живуть люди, які в 20 років стали свідками й учасниками воєнних подій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом, подвигом.

Фото тут