Благодійний ярмарок

21 бер. 2018
Твори добро, бо ти людина!

За ініціативи шкільного парламенту 21 березня 2018 року в Смолінському НВО було проведеного благодійний ярмарок. Все було, як на справжньому ярмарку: учні продавали та купували різні смаколики та вироби, зроблені власноруч. Охочих було стільки, що коридором не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір, жарти, учні запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Зароблені кошти було передано на лікування ученицям нашої школи: Маландій Варі (2-Б клас) та Рябчун Ліані (7-Б клас).

Акція в черговий раз довела, що наші діти мають великі серця, вміють бути милосердними та небайдужими до чужого болю.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до благодійного ярмарку. Разом ми зробимо багато добрих справ!

Фото тут