Новорічний карнавал (9-11 класи)

28 груд. 2017
28 грудня відзначили Новий рік учні старших класів.

28 грудня 2017 року було проведено свято «Новорічний карнавал», для учнів 9-11 класів. Старшокласники підготували номери від класів, із задоволенням активно брали участь у цікавих конкурсах, а у перервах між виступами весело танцювали. Дід Мороз та Снігуронька проводили конкурси та дарували найактивнішим учасникам солодкі подарунки. Звичайно, всі присутні були у святкових костюмах та масках, а найяскравіші образи взяли участь у конкурсі костюмів. Свято було веселим та запальним, лунали новорічні привітання та радісний сміх. Учні та вчителі побажали усім щасливого Нового року, безліч позитивних емоцій, а ще – яскравих зимових канікул, які починаються зовсім скоро.