Новий рік (5-8 класи)

27 груд. 2017
27 грудня у Смолінському НВО відбувся святковий новорічний концерт для учнів 5-8-их класів.

Чарівне свято Нового року з нетерпінням чекають дорослі та діти усього світу, адже саме в новорічну ніч відбувається диво. Це час, коли ви можете загадати бажання, і воно обов’язково здійсниться. Новий рік – це затишне сімейне свято, що супроводжують такі символи як прикрашена ялинка, подарунки та щасливі посмішки. Воно завітало і до нашої шкільної родини.

27 грудня Новий рік відсвяткували учні 5-8-их класів. Вихованці ДЮЦу подарували справжню казку, а діти порадували глядачів веселими сценками, українськими піснями та запальними танцями, створюючи неповторну новорічну атмосферу. Звичайно, у гості прийшли Дід Мороз із Снігуронькою, які подарували учням солодкі подарунки. Глядачі насолоджувались талантами нашої школи, і свято було сповнене позитивними емоціями та гарним настроєм.