19 грудня - День Святого Миколая

19 груд. 2017
У Смолінському НВО відзначили День Святого Миколая.

Про Святого Миколая створено багато легенд. За своє життя він зробив чимало чудес. Люди обрали його єпископом, коли дізнались про добрі вчинки Миколая, а потім - канонізували.  Зараз його вважають покровителем дітей та мандрівників, тому що він  оберігає людей від усього злого. За доброю українською традицією Святий Миколай вночі кладе слухняним дітям подарунок під подушку, а тим, хто погано себе поводив - лозину. Це затишне зимове свято, яке навчає дітей вірити у чудеса, вчить милосердю, доброті та людяності.

За ініціативи шкільного парламенту у Смолінському НВО до Дня Святого Миколая було проведено благодійну акцію "Подаруй іграшку". Протягом  тижня учні приносили машинки, м'які іграшки, конструктори, кубики, які 19 грудня 2017 року були передані до дитячого садочка "Ромашка". Усі бажаючі мали змогу долучитися до створення маленького святкового дива для вихованців дитсадка.

Учні 5-8 класів взяли участь у виставці новорічних поробок "Новорічний сюрприз". Вироби, зроблені з найрізноманітніших матеріалів, були дуже гарними і створили у школі неповторну новорічну атмосферу.