Всеукраїнський тиждень права

8 груд. 2017
У Смолінському НВО провели заходи до Всеукраїнського тижня права.

10 грудня  відзначають День прав людини, бо саме в цей день в 1948 році Генеральною Асамблеєю ООН було прийнято Загальну декларацію прав людини.

З метою виховання в учнів поваги до закону та прав людини з 04.12 по 08.12. 2017 року в закладі  проводився Всеукраїнський тиждень права.  Під час  Тижня  адміністрацією школи було проведено бесіди з учнями, що порушують поведінку, організовано зустрічі  з батьками важковиховуваних учнів, представниками Смолінського соціального центру, класними керівниками підготовлено години спілкування «В країні прав» , « Сторінками Загальної декларації прав людини», « Абетка права дитини» , «Знай свої права». 04.12.17 р. було вчителі історії та правознавства Козубенко В.М., Бондар К.В. у 8-х та 9-х класах провели Всеукраїнський урок «Права людини». 06.12.17 р. у 2-А класі класний керівник Діхтяренко Л.В. провела інформаційну хвилинку «Абетка прав дитини». 08.12.17 р. класний керівник Гладун Н.Ф. для учнів 6-Б класу провела виховну годину «Наші права та обов’язки», під час якої діти переглянули малюнки зі Світової книги прав дитини та дізналися про свої права . Для учнів 5-х класів  бібліотекар школи Калашник Т.С. підготувала бібліотечний урок-презентацію «Світ прав і обов’язків». Педагог-організатор  Вовк С.О. організувала перегляд та обговорення  мультфільмів для учнів 1-4 класів на тему « Права та обов’язки дітей» .

У рамках тижня права була проведена змістовна робота, яка сприяла підвищенню рівня правових знань учнів школи. Проведені заходи охопили усі ланки освітньої діяльності – від початкової до старшої.