25 листопада - День пам’яті жертв Голодомору

25 лист. 2017
День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Цьогоріч цю скорботну дату Україна відзначала 25 листопада.

24 листопада 2017 року у нашій школі відбулись заходи із вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-33 років. На уроках історії  вчителі розповіли дітям про цю страшну сторінку в історії нашої держави. До пам’ятної дати в класах були проведені уроки пам’яті  «Скорботна пам'ять поколінь», у шкільній бібліотеці організовано виставку художньої літератури «Голодомор в Україні 32-33рр». Виховний захід «Чорні крила Голодомору», який підготували учні 9-Б класу разом з класним керівником Гульченко Н.Л. ,  не залишив нікого байдужим: виступи учнів у супроводжу- валися відеоспогадами очевидців страшної трагедії. Присутні вшанували пам’ять загиблих під час подій 1932-33 років хвилиною мовчання.

Для учнів 4-А класу була організована екскурсія до селищної бібліотеки, де для дітей було підготовлено виставку, приурочену Голодомору. Потім бібліотекар  розповіла дітям про трагічні події  того часу і запропонувала запалити свічку пам´яті та вшанувати  жертв Голодомору.