1 грудня - День боротьби зі СНІДом

1 груд. 2017
У Смолінському НВО відзначили Міжнародний день боротьби зі СНІДом.

Це свято почали відзначати у 1988 році, а СНІД назвали чумою 20 ст. Проте на сьогоднішній день боротьба зі СНІДом продовжується. Людству необхідно зупинити поширення вірусу імунодефіциту людини, аби знищити страшну хворобу, що він спричиняє. Наразі ця проблема набула дійсно глобального масштабу.

У Смолінському НВО була проведена якція, присвячена цьому Дню. Учні та вчителі отримали червоні стрічки - символ боротьби зі СНІДом, які причепили на стенд "Ми проти СНІДу", аби виявити свою небайдужість до загальнолюдської проблеми. Класні керівники провели тематичні виховні години, а шкільний парламент розповів учням про ВІЛ і СНІД. На жаль, на даний момент ліків від цієї хвороби немає, тому метою свята є нагадати про необхідність бути пильними і обережними, щоб прожити довге й яскраве життя.